Hakkında

Tarihçemiz

Sorunsuz hizmet verebilmek adına, yıllarını streaming alanına harcamış profesyonel ekip arkadaşlarımız ile değerli müşterilerimize talepleri doğrultusunda kesintisiz hosting hizmeti sunmaya büyük özen göstermekteyiz. Eğer bizim yada hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hiç çekinmeden iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak tüm sorularınızı müşteri temsilcinize sorabilirsiniz.

Firmamız hakkında geriye dönük tahrihsel gelişiminden bahsetmek gerekirse;

Dünya genelinde gelişen internet teknolojileri ve buna paralel olarak yayıncılık alanında giderek artan ihtiyaç taleplerini gidermek adına streaming arzı başlığında bir sektor doğdu. Bu ihtiyaç dogrultusunda başta 56k modemler ile ülkemizde de hizmet alıp vermeye çalışan girişimcilerimiz sayesinde bizimde bir başlangıcımız oldu. Telekomünikasyon firmalarının adsl (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) ile tanışmasından sonra sektör büyük hızla yükselişe geçti. İşte tam bu zamanlarda kurmuş olduğumuz ana hizmet ismimiz olan HostLan.Net firması ile bugün burada yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile karşınızdayız.


Kısaca 2011 yılında radyo yayıncılığı için ilave kurulan firmamız HostLan.Net ile de kesintisiz radyo hosting paketlerini sizler için hazırlamaya devam etmekteyiz.

HostLan.Net

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
Destek hizmetini en üst seviyede tutmak,
Müşterilerimizin emeğine ve haklarına saygılı olmak,
Ülkemizde internetin gelişimine en iyi şekilde katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti,
En hızlı şekilde destek,
Her zaman güveni üst seviyede tutmak
Üstün çaba ve gayretlerle Türkiye 'de ve Dünya 'da Internet konusunda en iyiler arasında yer almak.

İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri:

HostLan Bilişim Hizmetleri.
Westring
76437 Rastatt/Germany

Posta Adresimiz:

Bilgi: [email protected]

En geç 1 iş günü içerisinde cevap verilmektedir.